30-10-2023, 16:00 - 17:00 |
Meditatiebijeenkomst
|
Waddinxveen |
Activiteit iedereen |
30-10-2023, 20:00 - 21:00 |
Meditatiebijeenkomst
|
Waddinxveen |
Activiteit iedereen |
03-11-2023, 19:30 - 20:30 |
Bidstond – Situatie in Israël
|
Waddinxveen |
Act. De Rank |
05-11-2023, 09:00 |
pastor M. Sonneveld
|
Waddinxveen |
Erediensten 't Spectrum |
05-11-2023, 11:00 - 12:00 |
Basiscatechese
|
Waddinxveen |
Jeugdact. De Rank |
05-11-2023, 11:00 |
Ds. R. de Reuver, Houten (Oogstdienst)
|
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
05-11-2023, 16:00 |
Ds. J. Overeem (Kidspraise)
|
Waddinxveen |
Kinder- en jongerendiensten De Rank |
07-11-2023, 20:00 - 22:00 |
Samen Bijbel lezen
|
Waddinxveen |
Act. De Rank |
12-11-2023, 09:00 |
ds. J. van den Akker, den Haag, Gezinsdienst
|
Waddinxveen |
Erediensten 't Spectrum |
12-11-2023, 11:00 |
Ds. J. Overeem (Doopdienst)
|
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
12-11-2023, 18:30 |
Ds. J. Overeem (Lofprijzingsdienst)
|
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
13-11-2023, 16:00 - 17:00 |
Meditatiebijeenkomst
|
Waddinxveen |
Activiteit iedereen |
13-11-2023, 20:00 - 21:00 |
Meditatiebijeenkomst
|
Waddinxveen |
Activiteit iedereen |
14-11-2023, 20:00 |
Gemeentebijeenkomst
|
Waddinxveen |
Act. De Rank |
16-11-2023 |
Mediteren in christelijke context
|
Waddinxveen |
Activiteit iedereen |
19-11-2023, 09:00 |
ds. A. ter Schuur-v.d. Plicht, Waddinxveen
|
Waddinxveen |
Erediensten 't Spectrum |
19-11-2023, 11:00 - 12:00 |
Basiscatechese
|
Waddinxveen |
Jeugdact. De Rank |
19-11-2023, 11:00 |
Ds. mw. J.C. Scholte de Jong, Gouda
|
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
19-11-2023, 15:45 |
Inger Huls, Kerk op Schoot-viering
|
Waddinxveen |
Erediensten 't Spectrum |
19-11-2023, 18:30 |
Ds. C. van den Berg, Gouda (Jeugddienst)
|
Waddinxveen |
Kinder- en jongerendiensten De Rank |
24-11-2023, 18:30 - 20:00 |
Stil gedenkmoment
|
Waddinxveen |
Activiteit iedereen |
26-11-2023, 09:00 |
Ds. J. Overeem (Gedachteniszondag)
|
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
26-11-2023, 11:00 |
pastor M. Sonneveld, gedachteniszondag
|
Waddinxveen |
Erediensten 't Spectrum |
26-11-2023, 18:30 |
Ds. J. Overeem (Themadienst)
|
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
27-11-2023, 16:00 - 17:00 |
Meditatiebijeenkomst
|
Waddinxveen |
Activiteit iedereen |
27-11-2023, 20:00 - 21:00 |
Meditatiebijeenkomst
|
Waddinxveen |
Activiteit iedereen |
03-12-2023, 09:00 - 10:00 |
Basiscatechese
|
Waddinxveen |
Jeugdact. De Rank |
03-12-2023, 09:00 |
Ds. B. Plaisier, Gouda (1e Advent)
|
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
03-12-2023, 11:00 |
pastor M. Lems-Groeneweg, Nieuwerkerk a/d IJssel
|
Waddinxveen |
Erediensten 't Spectrum |
03-12-2023, 18:30 |
Ds. J. Scheele-Goedhart, Amsterdam
|
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
10-12-2023, 09:00 |
Ds. mw. H.B. Graafland, Ternaard (2e Advent)
|
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
10-12-2023, 11:00 |
ds. G. Geitenbeek, Waddinxveen
|
Waddinxveen |
Erediensten 't Spectrum |
10-12-2023, 18:30 |
Ds. P.H. Zaadstra, Kockengen
|
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
11-12-2023, 16:00 - 17:00 |
Meditatiebijeenkomst
|
Waddinxveen |
Activiteit iedereen |
11-12-2023, 20:00 - 21:00 |
Meditatiebijeenkomst
|
Waddinxveen |
Activiteit iedereen |
17-12-2023, 09:00 - 10:00 |
Basiscatechese
|
Waddinxveen |
Jeugdact. De Rank |
17-12-2023, 09:00 |
Ds. J. Overeem (3e Advent)
|
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
17-12-2023, 11:00 |
ds. W. Barendrecht, Maassluis
|
Waddinxveen |
Erediensten 't Spectrum |
17-12-2023, 15:30 |
Kinderkerstfeest, Hanneke Wijnstra en Weiny Verveer
|
Waddinxveen |
Erediensten 't Spectrum |
17-12-2023, 19:30 |
Ds. P.J. van der Ende, Rijnsburg (Kerstzangdienst)
|
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
23-12-2023, 14:00 - 15:00 |
Kerst=Feest (kids)
|
Waddinxveen |
Erediensten (alle wijken) |
23-12-2023, 19:00 - 20:00 |
Kerst=Feest (1e dienst)
|
Waddinxveen |
Erediensten (alle wijken) |
23-12-2023, 21:00 - 22:00 |
Kerst=Feest (2e dienst)
|
Waddinxveen |
Erediensten (alle wijken) |
24-12-2023, 09:00 |
Dhr. N. van Splunter, Rotterdam (4e Advent)
|
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
24-12-2023, 11:00 |
ds. P. Wattèl, Oegstgeest
|
Waddinxveen |
Erediensten 't Spectrum |
24-12-2023, 21:30 |
ds. C. de Jong, Houten
|
Waddinxveen |
Erediensten 't Spectrum |
25-12-2023, 09:00 |
Ds. J. Overeem (Eerste Kerstdag)
|
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
25-12-2023, 11:00 |
ds. P. Wattèl, Oegstgeest
|
Waddinxveen |
Erediensten 't Spectrum |
31-12-2023, 09:00 |
Ds. T.L.J. Bos, Waddinxveen
|
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
31-12-2023, 11:00 |
Ds. G. Geitenbeek, Waddinxveen
|
Waddinxveen |
Erediensten 't Spectrum |
31-12-2023, 19:30 |
Ds. J. Overeem (Oudejaarsdienst, Gezamenlijke dienst)
|
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
31-12-2023, 19:30 |
Ds. J. Overeem (Oudejaarsdag, Gez. dienst)
|
Waddinxveen |
Erediensten 't Spectrum |
07-01-2024, 09:00 |
pastor M. Sonneveld
|
Waddinxveen |
Erediensten 't Spectrum |
07-01-2024, 11:00 |
Ds. T.L.J. Bos, Waddinxveen
|
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
07-01-2024, 18:30 |
Ds. J. Overeem (Goud van Oud zangdienst)
|
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
08-01-2024, 16:00 - 17:00 |
Meditatiebijeenkomst
|
Waddinxveen |
Activiteit iedereen |
08-01-2024, 20:00 - 21:00 |
Meditatiebijeenkomst
|
Waddinxveen |
Activiteit iedereen |
10-01-2024, 19:30 - 21:30 |
Gezamenlijke gemeenteavond Algemene Kerkenraad
|
Waddinxveen |
Activiteit iedereen |
14-01-2024, 09:00 |
ds. P. Wattèl, Oegstgeest, Heilig Avondmaal
|
Waddinxveen |
Erediensten 't Spectrum |
14-01-2024, 11:00 - 12:00 |
Basiscatechese
|
Waddinxveen |
Jeugdact. De Rank |
14-01-2024, 11:00 |
Ds. J. Overeem (Avondmaal)
|
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
14-01-2024, 18:30 |
Dhr. M. de Jong, Rotterdam (Jeugddienst)
|
Waddinxveen |
Kinder- en jongerendiensten De Rank |
18-01-2024, 20:00 |
Gemeentebijeenkomst
|
Waddinxveen |
Act. De Rank |
21-01-2024, 11:00 |
Ds. mw. J.C. Scholte de Jong, Gouda (Missionaire zondag)
|
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
22-01-2024, 16:00 - 17:00 |
Meditatiebijeenkomst
|
Waddinxveen |
Activiteit iedereen |
22-01-2024, 20:00 - 21:00 |
Meditatiebijeenkomst
|
Waddinxveen |
Activiteit iedereen |
24-01-2024, 19:30 |
Inloopuur, financiën gebouw advies
|
Waddinxveen |
Act. De Rank |
28-01-2024, 09:00 |
ds. L.M. van der Veen, Waddinxveen (NGK)
|
Waddinxveen |
Erediensten 't Spectrum |
28-01-2024, 11:00 - 12:00 |
Basiscatechese
|
Waddinxveen |
Jeugdact. De Rank |
28-01-2024, 11:00 |
Ds. J. Overeem
|
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
28-01-2024, 15:45 |
Inger Huls, Kerk op Schoot-viering
|
Waddinxveen |
Erediensten 't Spectrum |
28-01-2024, 18:30 |
Ds. R.B. ten Hoopen, Bergambacht
|
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
01-02-2024, 20:00 |
Lezing 'religieuze taal'
|
Waddinxveen |
Vorming en toerusting |
04-02-2024, 09:00 |
Ds. J. Overeem (Kerk en schooldienst)
|
Waddinxveen |
Kinder- en jongerendiensten De Rank |
04-02-2024, 11:00 |
ds. P. Wattèl, Oegstgeest
|
Waddinxveen |
Erediensten 't Spectrum |
04-02-2024, 15:00 |
Verbintenis- en intrededienst ds. C.C.A. Melgers door ds. R. de Reuver en pastor M. Sonneveld
|
Waddinxveen |
Erediensten 't Spectrum |
04-02-2024, 18:30 |
Ds. J. Scheele-Goedhart, Amsterdam
|
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
05-02-2024, 16:00 - 17:00 |
Meditatiebijeenkomst
|
Waddinxveen |
Activiteit iedereen |
05-02-2024, 20:00 - 21:00 |
Meditatiebijeenkomst
|
Waddinxveen |
Activiteit iedereen |
07-02-2024, 20:00 - 22:00 |
Gemeenteavond homoseksualiteit (herhaling van 18 januari)
|
Waddinxveen |
Act. De Rank |
11-02-2024, 09:00 - 10:00 |
Basiscatechese
|
Waddinxveen |
Jeugdact. De Rank |
11-02-2024, 09:00 |
Ds. M. Kollenstaart, Goudriaan
|
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
11-02-2024, 11:00 |
ds. J.P. Koning, Reeuwijk
|
Waddinxveen |
Erediensten 't Spectrum |
11-02-2024, 18:30 |
Ds. J. Overeem (Jeugddienst)
|
Waddinxveen |
Kinder- en jongerendiensten De Rank |
18-02-2024, 10:00 |
Ds. J. Overeem (Kompasdienst)
|
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
18-02-2024, 10:00 |
pastor M. Sonneveld en ds. J. Overeem, Kompasdienst
|
Waddinxveen |
Erediensten 't Spectrum |
18-02-2024, 18:30 |
Ds. B. Plaisier, Gouda (Lofprijzingsdienst)
|
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
19-02-2024, 16:00 - 17:00 |
Meditatiebijeenkomst
|
Waddinxveen |
Activiteit iedereen |
19-02-2024, 20:00 - 21:00 |
Meditatiebijeenkomst
|
Waddinxveen |
Activiteit iedereen |
25-02-2024, 09:00 - 10:00 |
Basiscatechese
|
Waddinxveen |
Jeugdact. De Rank |
25-02-2024, 09:00 |
Ds. J. Overeem
|
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
25-02-2024, 11:00 |
ds. C.C.A. Melgers
|
Waddinxveen |
Erediensten 't Spectrum |
25-02-2024, 18:30 |
Ds. P.J. van der Ende, Rijnsburg (Themadienst)
|
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
03-03-2024, 09:00 |
pastor M. Sonneveld, ZWO-dienst
|
Waddinxveen |
Erediensten 't Spectrum |
03-03-2024, 11:00 |
Ds. G.J. van den Bos, Ede (ZWO-dienst)
|
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
03-03-2024, 16:00 |
Ds. J. Overeem (Kidspraise)
|
Waddinxveen |
Kinder- en jongerendiensten De Rank |
04-03-2024, 16:00 - 17:00 |
Meditatiebijeenkomst
|
Waddinxveen |
Activiteit iedereen |
04-03-2024, 20:00 - 21:00 |
Meditatiebijeenkomst
|
Waddinxveen |
Activiteit iedereen |
10-03-2024, 09:00 |
ds. C.C.A. Melgers
|
Waddinxveen |
Erediensten 't Spectrum |
10-03-2024, 11:00 |
Ds. J. Overeem (Doopdienst)
|
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
10-03-2024, 18:30 |
Ds. W.J. van Schaik, Zeist
|
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
17-03-2024, 09:00 |
dhr. H. Asscheman, Kerk & Schooldienst
|
Waddinxveen |
Erediensten 't Spectrum |
17-03-2024, 11:00 - 12:00 |
Basiscatechese
|
Waddinxveen |
Jeugdact. De Rank |
17-03-2024, 11:00 |
Ds. C. van den Berg, Gouda (Biddag)
|
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
17-03-2024, 17:00 |
Ds. J. Overeem (24 uur zonder, Jeugddienst)
|
Waddinxveen |
Kinder- en jongerendiensten De Rank |
18-03-2024, 16:00 - 17:00 |
Meditatiebijeenkomst
|
Waddinxveen |
Activiteit iedereen |
18-03-2024, 20:00 - 21:00 |
Meditatiebijeenkomst
|
Waddinxveen |
Activiteit iedereen |
20-03-2024, 20:00 |
Christelijk cabaret
|
Waddinxveen |
Activiteit iedereen |
24-03-2024, 09:00 |
ds. C.C.A. Melgers
|
Waddinxveen |
Erediensten 't Spectrum |
24-03-2024, 11:00 |
Ds. J. Overeem (Belijdenis, Palmzondag)
|
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
24-03-2024, 18:30 |
Dhr. N. van Splunter, Rotterdam (Gespreksdienst)
|
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
25-03-2024, 19:00 |
Marian van der Zwan en Cor Bouman, Avondgebed
|
Waddinxveen |
Erediensten 't Spectrum |
26-03-2024, 19:00 |
Anneke Compagne en Tineke van der Eijck, Avondgebed
|
Waddinxveen |
Erediensten 't Spectrum |
27-03-2024, 19:00 |
Suzanna Weijs en Susan Oosterom, Avondgebed
|
Waddinxveen |
Erediensten 't Spectrum |
29-03-2024, 19:00 |
ds. C.C.A. Melgers
|
Waddinxveen |
Erediensten 't Spectrum |
29-03-2024, 20:30 |
Ds. J. Overeem (Goede Vrijdag)
|
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
30-03-2024, 19:30 |
Ds. P.J. van der Ende, Rijnsburg (Stille Zaterdag)
|
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
30-03-2024, 21:00 |
pastor M. Sonneveld
|
Waddinxveen |
Erediensten 't Spectrum |
31-03-2024, 09:00 |
ds. C.C.A. Melgers en pastor M. Sonneveld
|
Waddinxveen |
Erediensten 't Spectrum |
31-03-2024, 11:00 |
Ds. J. Overeem (Pasen)
|
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
07-04-2024, 09:00 |
ds. H.G. v. Viegen, Leimuiden
|
Waddinxveen |
Erediensten 't Spectrum |
07-04-2024, 11:00 |
Ds. J. Zonnenberg-de Beer, Rotterdam (Jeugddienst)
|
Waddinxveen |
Kinder- en jongerendiensten De Rank |
07-04-2024, 18:30 |
Ds. J. Overeem
|
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
09-04-2024, 20:00 |
Lezing door Ad van Nieuwpoort
|
Waddinxveen |
Activiteit iedereen |
14-04-2024, 09:00 |
ds. C.C.A. Melgers
|
Waddinxveen |
Erediensten 't Spectrum |
14-04-2024, 11:00 - 12:00 |
Basiscatechese
|
Waddinxveen |
Jeugdact. De Rank |
14-04-2024, 11:00 |
Ds. J. Overeem
|
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |