19-05-2024, 09:00 |
Ds. J. Overeem (Pinksteren)
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
12-05-2024, 18:30 |
Ds. M.J. Zandbergen, Waddinxveen (Lofprijzingsdienst)
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
12-05-2024, 09:00 |
Ds. J. Overeem
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
09-05-2024, 09:30 |
Ds. C. Melgers (gez. dienst, Hemelvaartsdag)
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
05-05-2024, 18:30 |
Dhr. C.H. Wesdorp, Zoetermeer
|
Immanuëlkerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
05-05-2024, 09:00 |
Ds.mw. J.E. Dekker-van Asselt, Waddinxveen
|
Immanuëlkerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
28-04-2024, 18:30 |
Ds. J. Overeem (Goud van Oud Zangdienst)
|
Immanuëlkerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
28-04-2024, 11:00 |
Ds. R. de Reuver, Houten
|
Immanuëlkerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
21-04-2024, 18:30 |
Ds. T. Koster, Nieuw-Vennep
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
21-04-2024, 11:00 |
Ds. J. Overeem
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
14-04-2024, 18:30 |
Mw. A.A. Bogerd-Looijen, Veenendaal
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
14-04-2024, 11:00 |
Ds. J. Overeem
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
07-04-2024, 18:30 |
Ds. J. Overeem
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
31-03-2024, 11:00 |
Ds. J. Overeem (Pasen)
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
30-03-2024, 19:30 |
Ds. P.J. van der Ende, Rijnsburg (Stille Zaterdag)
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
29-03-2024, 20:30 |
Ds. J. Overeem (Goede Vrijdag)
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
28-03-2024, 20:30 |
Ds. J. Overeem (Witte Donderdag, Avondmaal)
|
Immanuëlkerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
24-03-2024, 18:30 |
Dhr. N. van Splunter, Rotterdam (Gespreksdienst)
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
24-03-2024, 11:00 |
Ds. J. Overeem (Belijdenis, Palmzondag)
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
17-03-2024, 11:00 |
Ds. C. van den Berg, Gouda (Biddag)
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
10-03-2024, 18:30 |
Ds. W.J. van Schaik, Zeist
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
10-03-2024, 11:00 |
Ds. J. Overeem (Doopdienst)
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
03-03-2024, 11:00 |
Ds. G.J. van den Bos, Ede (ZWO-dienst)
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
25-02-2024, 18:30 |
Ds. P.J. van der Ende, Rijnsburg (Themadienst)
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
25-02-2024, 09:00 |
Ds. J. Overeem
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
18-02-2024, 18:30 |
Ds. B. Plaisier, Gouda (Lofprijzingsdienst)
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
18-02-2024, 10:00 |
Ds. J. Overeem (Kompasdienst)
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
11-02-2024, 09:00 |
Ds. M. Kollenstaart, Goudriaan
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
04-02-2024, 18:30 |
Ds. J. Scheele-Goedhart, Amsterdam
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
28-01-2024, 18:30 |
Ds. R.B. ten Hoopen, Bergambacht
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
28-01-2024, 11:00 |
Ds. J. Overeem
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
21-01-2024, 11:00 |
Ds. mw. J.C. Scholte de Jong, Gouda (Missionaire zondag)
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
14-01-2024, 11:00 |
Ds. J. Overeem (Avondmaal)
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
07-01-2024, 18:30 |
Ds. J. Overeem (Goud van Oud zangdienst)
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
07-01-2024, 11:00 |
Ds. T.L.J. Bos, Waddinxveen
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
31-12-2023, 19:30 |
Ds. J. Overeem (Oudejaarsdienst, Gezamenlijke dienst)
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
31-12-2023, 09:00 |
Ds. T.L.J. Bos, Waddinxveen
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
25-12-2023, 09:00 |
Ds. J. Overeem (Eerste Kerstdag)
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
24-12-2023, 09:00 |
Dhr. N. van Splunter, Rotterdam (4e Advent)
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
17-12-2023, 19:30 |
Ds. P.J. van der Ende, Rijnsburg (Kerstzangdienst)
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
17-12-2023, 09:00 |
Ds. J. Overeem (3e Advent)
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
10-12-2023, 18:30 |
Ds. P.H. Zaadstra, Kockengen
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
10-12-2023, 09:00 |
Ds. mw. H.B. Graafland, Ternaard (2e Advent)
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
03-12-2023, 18:30 |
Ds. J. Scheele-Goedhart, Amsterdam
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
03-12-2023, 09:00 |
Ds. B. Plaisier, Gouda (1e Advent)
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
26-11-2023, 18:30 |
Ds. J. Overeem (Themadienst)
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
26-11-2023, 09:00 |
Ds. J. Overeem (Gedachteniszondag)
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
19-11-2023, 11:00 |
Ds. mw. J.C. Scholte de Jong, Gouda
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
12-11-2023, 18:30 |
Ds. J. Overeem (Lofprijzingsdienst)
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
12-11-2023, 11:00 |
Ds. J. Overeem (Doopdienst)
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
05-11-2023, 11:00 |
Ds. R. de Reuver, Houten (Oogstdienst)
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
29-10-2023, 20:00 |
Ds. C. Bregman, Soest (Avondgebed met Canticum Novum)
|
Immanuëlkerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
22-10-2023, 18:30 |
Ds. C. Rentier, Amersfoort (Themadienst)
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
22-10-2023, 09:00 |
Ds. J. Overeem (Avondmaal)
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
15-10-2023, 18:30 |
Ds. J. Overeem
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
15-10-2023, 09:00 |
Ds. P.J. van der Ende, Rijnsburg
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
08-10-2023, 18:30 |
Mw. A.A. Bogerd-Looijen, Veenendaal
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
08-10-2023, 09:00 |
Ds. J. Overeem (ZWO dienst)
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
01-10-2023, 18:30 |
Ds. T.L.J. Bos, Waddinxveen (Themadienst)
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
01-10-2023, 09:00 |
Ds. W.J. van Schaik, Zeist (Israelzondag)
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
24-09-2023, 18:30 |
Ds. W.J. de Hek, Utrecht
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
24-09-2023, 11:00 |
Ds. J. Overeem
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
17-09-2023, 18:30 |
Ds. J. Overeem (Goud van Oud Zangdienst)
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
17-09-2023, 10:00 |
Ds. J. Overeem en Mw. M. Sonneveld (Gez. Startzondag)
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
10-09-2023, 11:00 |
Ds. J. Overeem (Bevestiging ambtsdragers)
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
03-09-2023, 18:30 |
Ds. mw. E.W. Bruggeman, Amsterdam (Themadienst)
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
03-09-2023, 11:00 |
Ds. Mw. E.L. van Schie-Hofman, Gouda
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
27-08-2023, 09:00 |
Ds. J. Overeem (Avondmaal)
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
20-08-2023, 09:00 |
Ds. J. Overeem
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
13-08-2023, 09:00 |
Dhr. H.C. Leenman
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
06-08-2023, 09:00 |
Dhr. A. van der Maas, Albanië/W'veen
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
30-07-2023, 11:00 |
Dhr. J. de With, Gouda
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
23-07-2023, 11:00 |
Ds.mw. H.B. Graafland, Ternaard
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
16-07-2023, 11:00 |
Mw. A.A. Bogerd-Looijen, Veenendaal
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
09-07-2023, 10:00 |
Ds. J. Overeem en Mw. M. Sonneveld (gez. dienst in OK)
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
02-07-2023, 10:00 |
Ds. J. Overeem (Gezinsdienst, Afscheid Coenecoop College)
|
De Rank (OK) |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
25-06-2023, 18:30 |
Mw. A.A. Bogerd-Looijen, Veenendaal
|
De Rank (OK) |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
25-06-2023, 10:00 |
Ds. J. Overeem (Doopdienst)
|
De Rank (OK) |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
18-06-2023, 18:30 |
Ds. M. Kollenstaart, Goudriaan (Themadienst)
|
De Rank (OK) |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
18-06-2023, 10:00 |
Ds. C. Bregman, Soest
|
De Rank (OK) |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
16-06-2023, 19:30 - 20:05 |
Taizéviering
|
Immanuëlkerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
11-06-2023, 18:30 |
Ds. J. Overeem (Goud van Oud, zangdienst)
|
De Rank (OK) |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
11-06-2023, 10:00 |
Ds. J. Overeem (Avondmaal)
|
De Rank (OK) |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
04-06-2023, 18:30 |
Dhr. P.M. van Dam, Houten
|
De Rank (OK) |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
04-06-2023, 10:00 |
Ds.mw.E.L.van Schie-Hofman, Gouda (Vervolgde Kerk)
|
De Rank (OK) |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
28-05-2023, 10:00 |
Ds. J. Overeem (Pinksteren)
|
De Rank (OK) |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
21-05-2023, 10:00 |
Ds. M.J. Zandbergen, Waddinxveen
|
De Rank (OK) |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
18-05-2023, 09:30 |
Ds. J. Overeem (Hemelvaartsdag)
|
Ontmoetingskerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
14-05-2023, 18:30 |
Ds. J. Schaap, Rotterdam (Lofprijzingsdienst)
|
De Rank (OK) |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
14-05-2023, 10:00 |
Ds. J. Overeem
|
De Rank (OK) |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
12-05-2023, 19:30 - 20:05 |
Taizéviering
|
Immanuëlkerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
07-05-2023, 18:30 |
Ds. mw. G.J. Stougie, Pernis
|
De Rank (OK) |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
07-05-2023, 10:00 |
Dhr. J. Spoor, Gouda
|
De Rank (OK) |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
30-04-2023, 18:30 |
Ds. T.L.J. Bos, Waddinxveen (Themadienst)
|
De Rank (OK) |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
30-04-2023, 10:00 |
Dhr. J. de With, Gouda
|
De Rank (OK) |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
23-04-2023, 18:30 |
Ds. J. Scheele-Goedhart, Amsterdam
|
De Rank (OK) |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
16-04-2023, 10:00 |
Ds. mw. H.van Briemen-Cammeraat, Capelle a/d IJssel
|
De Rank (OK) |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
09-04-2023, 10:00 |
Ds. J. Overeem (Pasen)
|
De Rank (OK) |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
08-04-2023, 19:30 |
Ds. P.J. van der Ende, Rijnsburg (Stille Zaterdag)
|
De Rank (OK) |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
07-04-2023, 19:30 |
Ds. J. Overeem (Goede Vrijdag)
|
De Rank (OK) |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
06-04-2023, 19:30 |
Ds. J. Overeem (Witte Donderdag, Avondmaal)
|
De Rank (OK) |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
02-04-2023, 18:30 |
Ds. W.J. van Schaik, Zeist
|
De Rank (OK) |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
02-04-2023, 10:00 |
Ds. J. Overeem (Palmzondag, Belijdenisdienst)
|
De Rank (OK) |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
26-03-2023, 10:00 |
Ds. J. Overeem (Gemeentezondag)
|
De Rank (OK) |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
19-03-2023, 18:30 |
Ds. J. Overeem (Goud van Oud zangdienst)
|
De Rank (OK) |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
19-03-2023, 10:00 |
Ds. J. Overeem (Doopdienst)
|
De Rank (OK) |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
17-03-2023, 19:30 - 20:05 |
Taizéviering
|
Immanuëlkerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
12-03-2023, 10:00 |
Ds. R.B. ten Hoopen, Bergambacht (Biddag)
|
De Rank (OK) |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
05-03-2023, 18:30 |
Ds. C.M. van Loon, Rotterdam
|
De Rank (OK) |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
05-03-2023, 10:00 |
Ds. J. Overeem (ZWO dienst)
|
De Rank (OK) |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
26-02-2023, 18:30 |
Ds. J. Overeem (Themadienst)
|
De Rank (OK) |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
26-02-2023, 10:00 |
Ds. T.L.J. Bos , Waddinxveen
|
De Rank (OK) |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
19-02-2023, 10:00 |
Ds. J. Overeem (begin lijdenstijd)
|
De Rank (OK) |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
12-02-2023, 18:30 |
Ds. J. Overeem (Goud van Oud zangdienst)
|
De Rank (OK) |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
12-02-2023, 10:00 |
Ds. mw. M.J. Ouwerkerk, Schoonhoven
|
De Rank (OK) |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
05-02-2023, 18:30 |
Ds. J.A. van der Schoot, Gouda
|
De Rank (OK) |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
05-02-2023, 10:00 |
Ds. J. Overeem (Kerk en schooldienst)
|
De Rank (OK) |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
29-01-2023, 18:30 |
Ds. P.J. van der Ende, Rijnsburg (Themadienst)
|
De Rank (OK) |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
29-01-2023, 10:00 |
Ds. P.M. Sonnenberg, Utrecht
|
De Rank (OK) |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
22-01-2023, 10:00 |
Ds. J. Overeem en Ds. P. Wattèl (Missionaire zondag)
|
De Rank (OK) |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
20-01-2023, 19:30 - 20:05 |
Taizéviering
|
Immanuëlkerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
15-01-2023, 20:00 |
Singin voor Week van gebed
|
Bethelkerk |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
15-01-2023, 10:00 |
Ds. C. van den Berg, Gouda
|
De Rank (OK) |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
08-01-2023, 18:30 |
Ds. J. Overeem (Lofprijzingsdienst)
|
De Rank (OK) |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
08-01-2023, 10:00 |
Ds. J. Overeem (Avondmaal)
|
De Rank (OK) |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
01-01-2023, 11:00 |
Ds. mw.E.L.van Schie-Hofman, Gouda (Nieuwjaarsdienst)
|
De Rank (OK) |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |
31-12-2022, 19:30 |
Ds. J. Overeem (Oudejaarsdienst)
|
De Rank (OK) |
Waddinxveen |
Erediensten De Rank |