• Banner Welkom in De Rank
  • Liturgisch centrum De Rank, wit

  • Liturgisch centrum De Rank, paars

Het kerstproject van 2023 gaat over Jesaja. Jesaja is een bijzonder Bijbelboek, waarin de profeet een waarschuwende en hoopvolle boodschap van God aan het volk Israël laat horen. Er is bijna geen ander Bijbelboek in het Oude Testament dat in het Nieuwe Testament zo vaak wordt aangehaald als Jesaja. Dit is een boek vol goed nieuws, Evangelie. Vanwege alle verwijzingen naar de Messias wordt Jesaja ook wel het vijfde Evangelie genoemd.

Jesaja woonde in Juda toen het noorden van Israël was ingenomen door Assyrië. Jesaja vertelt over wat er in de toekomst gaat gebeuren. Het is net alsof hij de mensen door een verrekijker laat kijken. Als de verrekijker is scherp gesteld, gaat het venster langzaam open en zien we een plaatje van de toekomst die Jesaja beschrijft. De aankomende zondagen en op 1e Kerstdag gaan we door deze ” verrekijker” kijken om zo te zien wat voor hopevolle boodschap God voor ons heeft. Kijk jij met ons mee?

De kindernevendienstleiding