• Banner Welkom in De Rank
  • Liturgisch centrum De Rank, wit

  • Liturgisch centrum De Rank, paars

De evenementencommissie kijkt terug op een geslaagde Moederdagactie. De bloemenactie heeft het mooie bedrag van 700,- euro opgeleverd. Stichting Aria en De Rank ontvangen ieder een bedrag van 350,- euro. De evenementencommissie bedankt iedereen die deze actie mogelijk heeft gemaakt: het bloementeam voor het maken van de boeketten, de kinderen die de doosjes voor de bonbons hebben versierd, de bezorger van de boeketten en vooral iedereen die een bestelling heeft gedaan!!

En dat het geld goed besteed gaat worden door St. Aria melden Alice en Ton vanuit Roemenië:


We hebben er zeker al een bestemming voor. We helpen een jonge vrouw, Kassandra (22 jaar) met haar 2 kleine kinderen (2 en 4 jaar) met de bouw van een huisje. Haar man is november vorig jaar hier in het meer bij Telechiu verdronken. Ze woonden toen in het dorp bij Kasandra's schoonfamilie. Nu woont ze weer bij haar ouders met te veel mensen in een klein huis. In de tuin is echter plaats voor een eigen huisje van 4x6m2. We hebben de stenen al eerder in een aanbieding kunnen kopen. Er is echter eerst een fundament nodig. De familie betaalt zelf de helft en stichting Aria wil de andere helft betalen: €325. De familie gaat zelf met de bouw aan de slag, en wordt daarbij in de herfst waarschijnlijk geholpen door een groep uit St Jansklooster. Daar gaat jullie bijdrage naar toe.
Nogmaals hartelijk dank, groeten vanuit Roemenië, Ton en Alice.

De evenementencommissie