• Banner Welkom in De Rank
  • Liturgisch centrum De Rank, wit

  • Liturgisch centrum De Rank, paars

“Goedemorgen, hartelijk welkom en een fijne dienst”.
Iedere zondagochtend word(t) u/jij bij de deur van het Coenecoopcollege van harte welkom geheten door leden van de ontvangstcommissie. Zoals bekend vinden de diensten vanaf zondag 9 juli plaats in de Ontmoetingskerk. Het is u/jou vast weleens opgevallen dat de kerkzaal van deze kerk twee ingangen heeft. We willen de ontvangstcommissie daarom graag uitbreiden zodat er bij iedere deur een hartelijk goedemorgen kan klinken.

Met een paar mensen erbij is de frequentie van de deurdienst ongeveer een keer per twee-drie maanden. Misschien iets voor de mensen van de stoelenploeg die straks ‘werkloos’ zijn? ????
Aanmelden kan bij Annet Looijen (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.)