• Banner Welkom in De Rank
  • Coenecoop College, locatie van De Rank
  • Liturgisch centrum De Rank, wit

  • Liturgisch centrum De Rank, paars

Meer weten over de Joodse oorsprong van de Bijbel? Nieuwsgierig naar de rol van het Joodse volk in Gods plannen voor deze wereld? Christus beter leren kennen door ook Zijn Joodse achtergrond te leren begrijpen? Mooi!

Graag willen we na de zomer, in het nieuwe seizoen, starten met een bijbelstudiegroep over deze vragen. We willen daarbij gebruik maken van het boekje ‘Focus op Israël’ en/of het boekje ‘Het geheim van Israël’.
Eén van de groeigroepen is in het najaar begonnen over dit onderwerp, maar helaas ligt dit, door de huidige omstandigheden, alweer een tijd stil.

 Afhankelijk van het aantal aanmeldingen kunnen we deze groeigroep iets uitbreiden, maar het zou nog mooier zijn als we ook nog een hele nieuwe groep kunnen starten. 

Geïnteresseerd? Neem dan contact op met Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Coronavirus

Klik hier voor meer informatie en 
veelgestelde vragen over het
coronavirus en De Rank.

Meer informatie

Kerkdiensten