• Banner Welkom in De Rank
  • Coenecoop College, locatie van De Rank
  • Liturgisch centrum De Rank, wit

  • Liturgisch centrum De Rank, paars

Wij hebben met veel plezier en een voldaan gevoel 70(!) paar schaatsen mogen verkopen vanuit de Rommelmarkt commissie en dit heeft het geweldige bedrag van € 910,= opgeleverd! Dit dankzij de door u ingeleverde schaatsen in de afgelopen jaren.

Dus bij deze de vraag om de schaatsen weer in te leveren als u ze niet meer gebruikt. Tevens kunt u dan gelijk het oude frituurvet en het oud- ijzer en snoeren meenemen en inleveren.

Ook willen wij weer puzzels, spelletjes en boeken verkopen. We houden ons daarbij aan de corona-maatregelen en dus kan dit voorlopig alleen op afspraak via een appje of telefoontje naar 06-25375751 (Hannie). Kijk ook hier op de website van Smitshoeve.

  

Met vriendelijke groet,
Gerrit en Hannie Smit (De Smitshoeve),
Henegouwerweg 100

Coronavirus

Klik hier voor meer informatie en 
veelgestelde vragen over het
coronavirus en De Rank.

Meer informatie