• Banner Welkom in De Rank
  • Coenecoop College, locatie van De Rank
  • Liturgisch centrum De Rank, wit

  • Liturgisch centrum De Rank, paars

In de komende periode hoop ik vanuit de Bergrede te gaan preken. Daar schrik ik ook wel van terug: preken over dé preek van Jezus. Ik bedenk maar: Jezus onderwees ons onder meer om deze woorden van Hem met elkaar te delen.

In deze bijlage schrijf ik nog wat meer over de Bergrede¬†en voegde er nog een leesrooster aan toe. Het is mooi¬†wanneer je zelf ook aan het lezen gaat in dit¬†koninklijke onderwijs. Ik noem het bewust zo. In de¬†Bergrede richt Jezus zich in het bijzonder tot zijn¬†leerlingen. Het gaat in al deze woorden om¬†discipelschap ‚Äď hoe ben je leerlingen van Christus?

De Bergrede is te typeren als een reisgids voor christenen. Een goede reis gewenst. 

Op zondagmorgen 10 januari beginnen we met de¬† zaligsprekingen,¬†Matte√ľs 5.1-12.

Ds Harald Overeem

Coronavirus

Klik hier voor meer informatie en 
veelgestelde vragen over het
coronavirus en De Rank.

Meer informatie

Kerkdiensten