• Liturgisch centrum Immanuëlkerk

  • Liturgisch centrum Ontmoetingskerk

  • Inrichting Ontmoetingskerk

  • Inrichting Immanuëlkerk

Wijkgemeente Immanuëlkerk / Ontmoetingskerk

Kerkomroep

Opnames uit de Immanuëlkerk en Ontmoetingskerk, incl. diensten van de Hersteld Hervormde Gemeente.

----------------------
Privacy Verklaring

Vrijdag 8 november om 20.00 uur zal de soulzangeres Shirma Rouse een concert geven in de Ontmoetingskerk. Dat zal zeker een fantastische avond worden. Zo’n avond mag je eigenlijk niet missen. Voor meer info zie de Kompas van 10 oktober.

Aan deze avond zijn wel kosten verbonden. De toegangsprijs is € 12,50 inclusief een drankje in de pauze (hiervoor onderste stukje toegangskaart afgeven).

Kaarten zijn verkrijgbaar aan de zaal vanaf 19.30 uur (graag die avond contant en zo mogelijk gepast betalen om een vlotte afhandeling te bewerkstelligen) en na 10 oktober ook bij Boekhandel Burger aan de Dorpstraat.

Wilt u zeker zijn van een toegangskaart: het is ook het mogelijk om kaarten op naam te reserveren per mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. en vanaf 19.30 uur aan de zaal te betalen.

 

Kerkdiensten

Zondag 23 feb 2020

Ontmoetingskerk
  • 10:00 ds. A. ter Schuur-v.d. Plicht

Zondag 1 mrt 2020

Immanuëlkerk
  • 10:00 ds. H.G. van Viegen

Zondag 8 mrt 2020

Ontmoetingskerk
  • 10:00 ds. H.G. van Viegen

Zondag 15 mrt 2020

Immanuëlkerk
  • 10:00 ds. T. Gaastra, RTW

Zondag 22 mrt 2020

Ontmoetingskerk
  • 10:00 ds. T. Gaastra