• Banner Welkom in De Rank
  • Coenecoop College, locatie van De Rank
  • Liturgisch centrum De Rank, wit

  • Liturgisch centrum De Rank, paars

De ochtenddienst om 10:00 uur is de startdienst van het nieuwe seizoen en wordt geleid door onze eigen predikant ds Harald Overeem.
In de avonddienst (18:30 uur) gaat dhr. Paul van Dam uit Houten voor.

Aanmelden voor de diensten kan hier en de diensten worden ook uitgezonden via Youtube en Kerkomroep. Bij goed weer is er na de ochtenddienst gelegenheid om buiten koffie of thee te drinken en na te praten en ook om bij de presentatie van verschillende activiteiten te kijken die zich presenteren.

✒ Aanmelden voor de dienst
💡 Lees hier de preeksamenvatting

Inzameling van de gaven
U kunt aan de collectes van deze zondag geven via collecte.derankwaddinxveen.nl of De Rank-app. Ook kunt u uw gaven overmaken. Het collectebedrag wordt dan met een verdeelsleutel 55%-45% bestemd voor respectievelijk de diaconie en Kerkbeheer voor onze eigen wijkgemeente. Van harte bij u aanbevolen! Lees hier over hoe u een bijdrage kunt overmaken

[ 💡 Lees hier alle informatie over de corona maatregelen in De Rank ]

Corona richtlijnen

Klik hier voor meer informatie en 
veelgestelde vragen over het
coronavirus en De Rank.

Meer informatie

Kerkdiensten