• Banner Welkom in De Rank
  • Coenecoop College, locatie van De Rank
  • Liturgisch centrum De Rank, wit

  • Liturgisch centrum De Rank, paars

Binnenkort wil ik graag weer beginnen met belijdeniscatechese. Wellicht overweeg je om aan te haken.

Naar belijdeniscatechese gáán, betekent niet automatisch dat je belijdenis gaat dóén. Wat dan wel?
Onder meer dit, dat je op zoek gaat naar wie God voor je is. Misschien heb je dat al wel wat duidelijk, maar heb je ook je vragen. Dit is altijd mijn ideale belijdeniscatechese: dat we én onze vragen stellen, én ons geloofsleven verdiepen rond een opengeslagen Bijbel.

Vaak is het zo dat jonge mensen belijdeniscatechese volgen (wat is jong?). Toch zijn er ook dertigers, veertigers, vijftigers, … die geen belijdenis hebben gedaan. Het zou mooi zijn als we ook wat leeftijden betreft een gevarieerde groep hebben. Dat geeft waardevolle geloofsgesprekken!

Data en locatie leggen we pas vast als er een groep is. Wil je meer weten? Bel of mail met gerust.

Ds Harald Overeem

Corona richtlijnen

Klik hier voor meer informatie en 
veelgestelde vragen over het
coronavirus en De Rank.

Meer informatie

Kerkdiensten