• Banner Welkom in De Rank
  • Coenecoop College, locatie van De Rank
  • Liturgisch centrum De Rank, wit

  • Liturgisch centrum De Rank, paars

Met ingang van zondag 6 juni kunnen we zestig mensen ontvangen in de diensten (excl. medewerkers, incl. kinderen die in de kerk blijven). Dat is heel fijn!

In lijn met de versoepelingen van de maatregelen en het advies van de landelijke kerk, kunnen we dit doen. Het is mooi om elkaar in en rond de diensten te ontmoeten. Het aanmelden via de website is nog steeds nodig. We hopen dat nu meer gemeenteleden zich vrij voelen om naar de diensten te komen. Het is heel bemoedigend elkaar weer te zien, samen een dienst te beleven en elkaar te spreken. Graag tot ziens!

Pieter Oudenaarden
voorzitter kerkenraad

Coronavirus

Klik hier voor meer informatie en 
veelgestelde vragen over het
coronavirus en De Rank.

Meer informatie

Kerkdiensten