• Liturgisch centrum Ontmoetingskerk

  • Inrichting Ontmoetingskerk

  • Inrichting ImmanuĂ«lkerk

  • Liturgisch centrum ImmanuĂ«lkerk

Kerkomroep

Opnames uit de Ontmoetingskerk.
Opnamedatum wordt hieronder twee keer getoond: de ene is met video, de andere alleen met geluid.

----------------------
Privacy Verklaring

Aanstaande zondag 17 september is de gezamenlijke startzondag van de wijkgemeenten 't Spectrum en De Rank.

Na de ochtenddienst kunt u de activiteitenmarkt bezoeken. U kunt dan kennismaken met een aantal activiteiten die dit jaar binnen de Protestantse Gemeente Waddinxveen (PGW) worden georganiseerd. Van harte welkom om een kijkje te komen nemen bij de tafels in de hal.

Ook is er een activiteitenboekje gemaakt waarin alle activiteiten die dit jaar binnen de wijkgemeenten 't Spectrum en De Rank worden georganiseerd zijn opgenomen. Dit boekje is ook digitaal beschikbaar via de website (zie hieronder) en de kerkapps.

Wij nodigen iedereen van harte uit om deel te nemen aan de activiteiten die dit seizoen worden georganiseerd. Bezoek ook gerust eens een activiteit van de andere wijkgemeente. Wij hopen elkaar ook het komende seizoen weer te ontmoeten, beter te leren kennen, en te groeien in geloof, hoop en liefde.

Klik hier om het activiteitenboekje te lezen/downloaden.

Kerkdiensten

Zondag 10 dec 2023

Ontmoetingskerk
  • 11:00 ds. G. Geitenbeek, Waddinxveen

Zondag 17 dec 2023

Ontmoetingskerk
  • 11:00 ds. W. Barendrecht, Maassluis
  • 15:30 Kinderkerstfeest, Hanneke Wijnstra en Weiny Verveer

Zaterdag 23 dec 2023

Ontmoetingskerk
  • 14:00 Kerst=Feest (kids)
  • 19:00 Kerst=Feest (1e dienst)