• Liturgisch centrum Immanuëlkerk

  • Liturgisch centrum Ontmoetingskerk

  • Liturgisch centrum De Rank

Lees meer over de Protestantse Gemeente Waddinxveen.

Protestantse Gemeente

Nieuws en informatie over wijkgemeente 't Spectrum

Wijkgemeente 't Spectrum

Nieuws en informatie over wijkgemeente De Rank

Wijkgemeente De Rank

Het laatste nieuws

Vanaf woensdag 15 september organiseert JobHulpMaatje Waddinxveen een JobGroup voor werkzoekenden. De JobGroup bestaat uit 7 groepsbijeenkomsten die plaatsvinden op woensdagavond van 18.30 uur tot 20.30 uur in Waddinxveen.
De bijeenkomsten zijn gratis voor iedereen die op zoek is naar een baan en daar wel wat hulp bij kan gebruiken. Geïnteresseerden kunnen zich nu aanmelden.

In de 7 bijeenkomsten krijg je als deelnemer een beter beeld van wat je kunt, wat je wilt en welke baan daar bij past. En je leert hoe je jezelf goed presenteert aan een werkgever. Daarnaast leer je van ervaringen en ideeën van andere werkzoekenden.

Onder leiding van een getrainde vrijwilliger ga je aan de slag met vragen en opdrachten en leer je jezelf beter kennen. Als een deelnemer tijdens of na de JobGroup persoonlijke ondersteuning wil, dan kan hij of zij gekoppeld worden aan een Jobmaatje.

Aanmelden
Voor meer informatie of om je je direct aan te melden kun je contact opnemen met Karin Goedendorp via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of 06-30 99 67 30.
Aanmelden kan ook via www.jobhulpmaatje.nl/waddinxveen.

 

 

Kerkdiensten

Zondag 8 aug 2021

Ontmoetingskerk
  • 09:30 ds. T. Gaastra
De Rank
  • 10:00 Ds. R. de Reuver, Houten

Zondag 15 aug 2021

Ontmoetingskerk
  • 09:30 ds. T. Gaastra, RTW
Immanuëlkerk
  • 16:30 pastor M. Lems-Groeneweg. Vesper
De Rank
  • 10:00 Dhr. J.A. van der Schoot, Gouda

Zondag 22 aug 2021

Ontmoetingskerk
  • 09:30 pastor M. Lems-Groeneweg
De Rank
  • 10:00 Ds. J. Scheele-Goedhart, Amsterdam

Zondag 29 aug 2021

Ontmoetingskerk
  • 09:30 ds. G. Geitenbeek, Waddinxveen

Activiteiten

----------------------
Privacy Verklaring