• Coenecoop College, locatie van De Rank

  • Banner Welkom in De Rank
  • Liturgisch centrum De Rank, wit

  • Liturgisch centrum De Rank, paars

Enige weken geleden is de inloopochtendcommissie bij elkaar geweest om van gedachten te wisselen over de voortgang van de inloopochtenden. De huidige situatie en de eisen die opgelegd zijn in verband met de bezetting van de zaal hebben ons doen besluiten om de inloopochtenden in ieder geval niet door te laten gaan tot eind 2020.

Hoe het daarna verder moet, zullen we in de loop van de tijd moeten bekijken.

Een aantal redenen die hiervoor als uitgangspunt zijn genomen zijn: de maximale bezetting van de zaal (30 personen), beschikbaarheid van de sprekers, kan er een
gezellige, ongedwongen sfeer bestaan bij de 1,5 meter afstand. Hierdoor en nog wat andere bedenkingen, hebben ons ertoe genoodzaakt, de genoemde beslissing te nemen. 

Als inloopochtendcommissie vinden wij het heel erg dat we dit moeten doen omdat wij in de afgelopen jaren hebben gemerkt, dat u en wij van deze ochtenden hebben genoten en dat we ernaar uitkeken. Wij hopen op uw begrip en wensen u de komende maanden veel gezelligheid en een goede gezondheid toe.

de inloopochtendcommissie

Coronavirus

Klik hier voor meer informatie en 
veelgestelde vragen over het
coronavirus en De Rank.

Meer informatie

Kerkdiensten