• Coenecoop College, locatie van De Rank

  • Banner Welkom in De Rank
  • Liturgisch centrum De Rank, wit

  • Liturgisch centrum De Rank, paars

De kerkdienst op 2 augustus zal worden geleid door Mw. E.W. Bruggeman (proponent) uit Amsterdam. Deze dienst is toegankelijk voor mensen die zich hebben aangemeld.

Dat doet u eenvoudig door op 'Meld je aan!' te klikken en het formuliertje in te vullen. Kunt u er niet bij zijn? Dan kunt u vanaf 10:00 uur de dienst live meebeleven via het Youtube-kanaal van De Rank:
youtube.derankwaddinxveen.nl.

Het kindermoment wordt al vóór de dienst uitgezonden en start om 09:45 uur!

Materialen bij de dienst
🧒 Verwerking digitale kindernevendienst zondag 2 augustus (vanaf vrijdag): klik hier.

Inzameling van de gaven
Tijdens deze diensten is er één collecte. U kunt uw gave overmaken op rekeningnummer: NL51.RABO.0373.7316.98 tnv CvK Protestantse Gemeente te Waddinxveen. Het collectebedrag is met een verdeelsleutel 55%-45% bestemd voor respectievelijk de Diaconie en Kerkbeheer voor onze eigen wijkgemeente. Van harte bij u aanbevolen! Lees hier meer over het diaconale deel van de collecte van deze zondag en hier over hoe u een bijdrage kunt overmaken.

 

Coronavirus

Klik hier voor meer informatie en 
veelgestelde vragen over het
coronavirus en De Rank.

Meer informatie

Kerkdiensten