• Coenecoop College, locatie van De Rank

  • Banner Welkom in De Rank
  • Liturgisch centrum De Rank, wit

  • Liturgisch centrum De Rank, paars

De kerkdienst op 26 juli zal worden geleid door Ds. A. Tromp uit Krimpen a/d/ IJssel. Deze dienst is toegankelijk voor mensen die zich hebben aangemeld.

Dat doet u eenvoudig door op 'Meld je aan!' te klikken en het formuliertje in te vullen. Kunt u er niet bij zijn? Dan kunt u vanaf 10:00 uur de dienst live meebeleven via het Youtube-kanaal van De Rank:
youtube.derankwaddinxveen.nl.

Het kindermoment wordt al vóór de dienst uitgezonden en start om 09:45 uur!

Materialen bij de dienst
🧒 Verwerking digitale kindernevendienst zondag 26 juli (vanaf vrijdag): klik hier.

Inzameling van de gaven
Tijdens deze diensten is er één collecte. U kunt uw gave overmaken op rekeningnummer: NL51.RABO.0373.7316.98 tnv CvK Protestantse Gemeente te Waddinxveen. Het collectebedrag is met een verdeelsleutel 55%-45% bestemd voor respectievelijk de Diaconie en Kerkbeheer voor onze eigen wijkgemeente. Van harte bij u aanbevolen! Lees hier meer over het diaconale deel van de collecte van deze zondag.

 

Coronavirus

Klik hier voor meer informatie en 
veelgestelde vragen over het
coronavirus en De Rank.

Meer informatie

Kerkdiensten