• Coenecoop College, locatie van De Rank

  • Banner Welkom in De Rank
  • Liturgisch centrum De Rank, wit

  • Liturgisch centrum De Rank, paars

Op 5 juli is er 's ochtends een dienst gericht op jongeren. Zoals de laatste tijd gebruikelijk is, is deze dienst te volgen via YouTube. Maarrrr, je kunt er ook fysiek bij zijn!

Wil jij vanaf 10.00 uur de dienst weer eens meemaken in het Coenecoop College? Stuur dan vóór 30 juni een berichtje naar Ilana Tromp (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.) met daarbij je leeftijd, e-mailadres en of je al dan niet met iemand samen wilt komen. Let op: er geldt 'wie het eerst komt, wie het eerst maalt' gezien de limiet op het aantal mensen dat fysiek aanwezig mag/kan zijn.

In eerste instantie laten we voornamelijk jongeren toe.

Coronavirus

Klik hier voor meer informatie en 
veelgestelde vragen over het
coronavirus en De Rank.

Meer informatie

Kerkdiensten