• Liturgisch centrum Immanuëlkerk

 • Liturgisch centrum Ontmoetingskerk

 • Liturgisch centrum De Rank

Lees meer over de Protestantse Gemeente Waddinxveen.

Protestantse Gemeente

Nieuws en informatie over wijkgemeente Immanuëlkerk

Immanuëlkerk

Nieuws en informatie over wijkgemeente Ontmoetingskerk

Ontmoetingskerk

Nieuws en informatie over wijkgemeente De Rank

De Rank

Het laatste nieuws

We zoeken vrijwilligers voor het Inloophuis. Sinds juli 2017 is het Inloophuis open voor vluchtelingen(statushouders) in Waddinxveen en omgeving. Het In loophuis is gevestigd in Het Kruispunt aan de Stationsstraat en is open op woensdagmiddag van 14.00 tot 16.30 uur. 

In het begin kwamen er veel gasten. De meesten van hen hebben nu werk of gaan naar een (taal)school. Maar er komen steeds weer anderen: mannen, vrouwen en kinderen, gezinnen, jong en oud… steeds weer weten er nieuwe vluchtelingen de weg naar het Inloophuis te vinden!

 Het is minder druk dan in het begin en de populatie is wisselend, maar de gasten zijn blij met de aandacht en het contact met Nederlanders. Er wordt van alles gedaan: sjoelen, spelletjes, bingo, koken, knutselen, enzovoort, enzovoort...

Er zijn verschillende vrijwilligers vanuit diverse kerken. Sommigen komen eenmaal per maand, anderen komen wekelijks. Er is een rooster waarop ieder aan kan geven wanneer hij/zij kan. Maar nu na twee jaar zijn vrijwilligers gestopt of gaan stoppen… Jammer natuurlijk, maar begrijpelijk. En daarom zoeken we nieuwe vrijwilligers voor het Inloophuis!

Wilt u er meer over weten? Wilt u eens langs komen? Kijk dan op de facebook-pagina of neem contact op met één van onderstaande personen (klik op de naam om een mail te sturen): 

 • Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
 • Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
 • Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

‘Maatjes’ voor vluchtelingen
Ook zijn we op zoek naar ‘maatjes’. Een maatje is iemand die 1-op-1 contact heeft met een vluchteling. Contact heeft op een tijdstip die bij het maatje en bij de vluchteling past. Hem of haar helpt met Nederlands praten, helpt met Waddinxveen te
leren kennen, leuke dingen doet met de vluchteling, enzovoort. Heb je interesse? Wil je meer weten? Neem contact op met Nellie van Sluijs of Teunie de Kruijf (zie hierboven).

 

Kerkdiensten

Zondag 20 okt 2019

Ontmoetingskerk
 • 09:30 mevr. ds. H. Nieuwenhuis, Zeddam ZWO-dienst
 • 15:30 ds. K. De Jong, Texel, Top 1969 - 50 jaar Ontmoetingskerk
De Rank
 • 10:00 Ds. C. Bregman, Soest
 • 18:30 Ds. A. Gooijer, Berkel en Rodenrijs

Zondag 27 okt 2019

Zorgcentrum Souburgh
 • 19:15 ds. T. Gaastra, Heilig Avondmaal
Immanuëlkerk
 • 09:30 ds. T. Gaastra, Heilig Avondmaal

Activiteiten

----------------------
Privacy Verklaring